[C4 - Avant] montaż kierownicy s2

Fotele, kanapy, tapicerki, deski rozdzielcze, wykładziny i podsufitki.
marek85pl
Adept
Adept
Posty: 16
Rejestracja: 2015-11-01, 14:36
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Opole

[C4 - Avant] montaż kierownicy s2

Post autor: marek85pl »

Cześć czy ktoś z was zakładał już kierownice z s2 do swojej C4. Kiedyś miałem identyczny problem w 80 rozwiązaniem było zakup odpowiedniej obudowy pająka. Wieloklin pasuje problem jest w tym że niema jak połączyć kabelka klaksonu kierownicy z s2 z obecną obudową pająka, a także w tym że naba kierownicy styka się z górną obudową pająka, być może istnieje obudowa pająka np z audi 100 bez airbagu z pierścieniem (ścieżką po której prowadziłby się pin klaksonu z kierownicy. Poniżej zamieszczam zdjęcia przedstawiającd jak rozwiązałem problem w 80 oraz jak wygląda to w a6. Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

setka ma obudowe do ktorej zalozysz ta kierownice.jest plaska jak w 80.ma rowniez pierscien klaksonu.wady:
pozbywasz sie airbaga.
pozbywasz sie regulacji kierownicy-czaaaasami udaje sie znalezc rarytas czyli regulowana kolumne od 100 wtedy obudowa pasuje do kiery oraz jest regulacja.
pozbywasz sie odbijania kierunków.
dwie pierwsze zeczy sa oczywiste.
ostatnia-sa rozne srednice pierscieni z tym jezyczkiem.w tej kierownicy jest mneijsza srednica i jesli wogole sie zmiesci to nie bedzie zaczepiac o element wlacznika wylaczajacy kierunkowskaz po powrocie ze skretu.

ja?probowalbym dostosowac kierownice do tej tasmy.srednice zewnetrzna naby od dolu dopasowac do srednicy wewnetrznej tasmy kwadratowej.potem zastosowac odpowiedni dystans i skrecic tak zeby tasma sie obracala z kiera.bedzie klakson.beda kierunki bo beda dzialaly z tasmy plastikiem.pozostaje ori obudowa pajaka.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
marek85pl
Adept
Adept
Posty: 16
Rejestracja: 2015-11-01, 14:36
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Opole

Post autor: marek85pl »

dziękuje za pomoc, będzie rzeźba, mam jeszcze dwie kierownice jedną z 80 4 ramienną z jaśkiem ona też posiada taśmę ale wbudowaną wewnątrz kierownicy nie tak jak w a6 c4 na zewnątrz kwadrat z taśmą w środku, oraz eSkową która jest popularna ale mi nie pasuje do wnętrza C4. Mając tyle kier może uda się coś skleić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”