[A6-SEDAN] Polerka budy (zielony metalic)

Szyby, zderzaki, błotniki, maski i inne elementy blacharskie.
karol89
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 321
Rejestracja: 2012-02-23, 16:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mazowieckie

Post autor: karol89 »

Nie, biały korek :-P
Politura szary
200 C3 Typ44 quattro 2.1 R5 turbo JY 1984
A6 C4 4A quattro 2.8 V6 ACK 1996
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Nie, biały korek
Politura szary
Przeciez biały korek to najmocniejsza pasta 3m znaczy wczesniej teraz sie kolorki zmeniły i teraz jako zielony idzie :-P Nie narobiłes nią hologramow? A jak tam lakier w halogenie wyglada? :-P
karol89
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 321
Rejestracja: 2012-02-23, 16:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mazowieckie

Post autor: karol89 »

Znaczy ta biała to tylko tam gdzie było źle na prawdę doły drzwi zaraz przy kołach pod listwą sam dół i to była powierzchnia 10cm2 może nawet nie na stronę później kilka razy w tym miejscu politura 3M i nic nie widać jest żadnych hologramów. Wiem co robię spokojnie nie zajechał bym lakieru chcąc go poprawić :-P
Wiadomo nie robiłem mocnej korekty lakieru i jakieś tam swirle pozostały na lakierze pod halogenem widoczne są ale są na prawdę bardzo małe i nie jest ich dużo. W świetle dzienny praktycznie nie widoczne.
W sumie to lakier nie był jakoś zniszczony bardzo. Ma kilka grubych rys nad klamkami z tyłu których polerka nie usunie niestety :-/
200 C3 Typ44 quattro 2.1 R5 turbo JY 1984
A6 C4 4A quattro 2.8 V6 ACK 1996
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

zajechał bym lakieru chcąc go poprawić
Ręcznie bys go nie zjechał, ciezko lakier audi recznie zniszyczc raczej no chyba ze jakies ziarno piachu wpadnie :lol:
Wiadomo nie robiłem mocnej korekty lakieru i jakieś tam swirle pozostały na lakierze pod halogenem widoczne są ale są na prawdę bardzo małe i nie jest ich dużo. W świetle dzienny praktycznie nie widoczne.
W sumie to lakier nie był jakoś zniszczony bardzo. Ma kilka grubych rys nad klamkami z tyłu których polerka nie usunie niestety
To wiadome ze recznie wszystko na lustro nie zejdzie. W wiekszosci przypadków recznie na audi to tylko bardzo dobre swirle schodza i holsy a Tobie brawo za to ze mało zostało :ok:
Ma kilka grubych rys nad klamkami z tyłu których polerka nie usunie niestety

Jak nie sa to podkładu albo bazy to zejda albo sie zamaskuja maszynowo. Papierek na mokro i zaokragli sie krawedzie i nie bedzie widac :-P
karol89
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 321
Rejestracja: 2012-02-23, 16:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Mazowieckie

Post autor: karol89 »

Znaczy sa dosyc glebokie na tyle ze boje sie ze dojdzie do bazy jak rusze papierem...wole niech zostana jak jest. Zrobie sobie dokladniejsza korekte ale nie teraz jeszcze. Zostawie to na sam koniec.
200 C3 Typ44 quattro 2.1 R5 turbo JY 1984
A6 C4 4A quattro 2.8 V6 ACK 1996
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

misiek_lbn
Ostatni Jego projekt:
Obrazek
http://www.motolublin.pl/viewtopic.php?t=4206 (trzeba się zalogować - warto ;) )[/quote]
Stalowe poszerzaki sa bosskie :-)
Ps ten wypłowiały lakier to akryl ?
I jak tam z działaniami ? sfotografujcie efekty jesli cos było robione
AEL INSIDE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elementy karoserii”