[100 C4] Nowe radyjko oraz adapter do tylnych głośników.

Awatar użytkownika
Grzesiek_Cichy
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 467
Rejestracja: 2014-11-23, 20:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Brodnica

Post autor: Grzesiek_Cichy »

MARO, jeśli wszystkie żarówki sa sprawne nie masz powkładanych żadnych żarówek Led i błąd wyświetla się dalej to wina leży albo: licznik, przekaźnik 301. Instalację musisz sprawdzić tutaj głównie połączenie głośników przód. Przeważnie nie działa tył głośników....szukaj i sprawdzaj :ok:
Ostatnio zmieniony 2016-04-13, 21:45 przez Grzesiek_Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

Licznik jako diody doświetlające o to chodzi ?
A gdzie jest ten przekaźnik 301 leży i jak mogę sprawdzić czy to on ?
Z tego co też zauważyłem jak nagle przyspieszę dość gwałtownie to się zapala tez ale rzadko, w lato niby tez się zapala częściej.
Awatar użytkownika
Grzesiek_Cichy
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 467
Rejestracja: 2014-11-23, 20:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Brodnica

Post autor: Grzesiek_Cichy »

MARO, zapomniałem dopisać jedno słowo i zmieniłem znaczenie całości przekazu :ok: przekaźnik masz na "podszybiu" pod plastikową maskownicą znajdującą się w komorze silnika(prawa strona). Napis 301.
Rafał_93
Mechanik
Mechanik
Posty: 196
Rejestracja: 2016-01-11, 09:49
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Toruń

Post autor: Rafał_93 »

Rozbierasz ów przekaźnik, lutujesz mostek między pinami 31 i KS i kontrolka gaśnie. Jeśli będzie inaczej, to do przejrzenia instalacja od tegoż przekaźnika do zegarów i poprawa zimnych lutów w samych zegarach.
Audi A6 C4 2.5 TDI AAT Automat
Awatar użytkownika
MARO
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2016-03-30, 21:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wałcz
Podziękował: 1 raz

Post autor: MARO »

Grzesiek_Cichy pisze:MARO, spróbuj wyciągnąć głośnik i sprawdzić go na tzw "stole" Musisz zrobić przegląd instalacji przód skoro pozostałe są ok. Ustawiałeś przejściówkę też?
Dwa dni temu rozebrałem całe drzwi co się okazało dolny głośnik się spalił, tak przynajmniej mi się wydaje bo po podłączeniu bezpośrednio bateri 1,5 v głośnik nawet nie trzeszczy, a powinien coś z siebie wydobyć. W takim razie jakie głośniki polecacie żeby ładnie grały i pasowały ( oczywiście tak żeby wszystkie 6 grało).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”