[A6 C4] Jak postoi na gorącu odcina paliwo 2.5 tdi

Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

[A6 C4] Jak postoi na gorącu odcina paliwo 2.5 tdi

Post autor: Dodek »

Ma taki problem , niewiem czy to immo czy alarm ,
mianowicie jak auto postoi na gorącu za dlugo to odcina silnikowi paliwo.
niewiem czy to wina immo czy alarmu czy moze samego zaworka przy pompie wytryskowej,
Juz nie mam siły wyłazić z auta z kablem i podpinać na krótko plus do tego zaworka aby cyknał - bo wtedy jak czasem sie uda auto zapali od razu.

Co dziwne kreci rozrusznikiem ok, kontrolki na desce wszsytkie sie zaswiecają.
tylko nie chce zapalic, a czasem jak zapali to chodzi jak czołg na 3 albo 2 garach.

Sek w tym ze nie ma napiecia na kablu od tego zaworka , ale jak podepne mu na ktorko plusa , tak jakby dostaje napiecie wsteczne i zaczyna dzialac- tzn napiecie na tym kablu sie pojawia po chwili samo.

Wogóle jakie są objawy jak właczy sie ogrinalny immo - gasną wtedy wszyskie kontrolki na desce czy jak ???
Vag kom nie wywala błedów immo. :-?
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Dodek pisze:Wogóle jakie są objawy jak właczy sie ogrinalny immo - gasną wtedy wszyskie kontrolki na desce czy jak ???
Vag kom nie wywala błedów immo. :-?


Będzie mrugać kontrolka od immo i nie odpalisz wtedy silnika, rozrusznik będzie normalnie kręcił i wszystkie kontrolki bedą się świeciły jak zawsze. Jeśli włączasz zapłon i kontrolka od immo po chwili gaśnie to wszystko z nim jest ok i musisz szukać gdzieś indziej, nie wiem jak u ciebie z tym alarmem, może odcina ci prąd do zaworu na pompie.

Edit: Mała pomyłka, silnik odpali ale tylko na sekundę i zaraz zgaśnie :ok:
Ostatnio zmieniony 2012-07-09, 21:34 przez GTR34, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”