[A6 C4] wlacza sie alarm

Awatar użytkownika
Mrozu76
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 289
Rejestracja: 2012-05-04, 07:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łódź

[A6 C4] wlacza sie alarm

Post autor: Mrozu76 »

mam problem, wlacza mi sie alarm w aucie samoczynnie. czasem zaraz po zamknieciu, czasem po kilku godzinach :( jakies pomysly co moze byc przyczyna? na forum A6 czytalem ze trzeba policzyc mrugniecia diody, ale ile mrugniec co oznacza juz nie napisali :( alarm fabryczny, odlaczenie wnetrza tez nie pomaga :( dodatkowe info moze cos pomoze - przy zamykaniu nie zawsze daje sygnal dzwiekowy, ze sie zamknal..

[ Dodano: 2012-07-01, 17:15 ]
naprawilem, moze ktos bedzie mial podobny problem, winna byla krancowka pod maska :)
Ostatnio zmieniony 2012-05-16, 09:43 przez Mrozu76, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

Mrozu76, Teraz i mi się pojawił podobny problem, tylko trochę odwrotnie. Po wymianie krańcówki w drzwiach (poprzednia była połamana i sygnalizowała cały czas otwarte drzwi) teraz włącza mi się alarm co kilkanaście minut, chyba tylko na słońcu, w nocy raczej się nie włącza.
W tym samym czasie wymieniłem na działające siłowniki klapy tylnej ale raczej wszystko się zamyka prawidłowo


Jak zwykle banał, krańcówka tylnych drzwi zastała się. łatwo wychwycić po światłach kabiny
Ostatnio zmieniony 2015-07-21, 10:08 przez mas0n, łącznie zmieniany 1 raz.
highzim
Mechanik
Mechanik
Posty: 218
Rejestracja: 2015-06-14, 23:34
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: highzim »

Z tego co mi wiadomo to w vagu jest info co powodowało odpalenie alarmu, krańcówki sa wszedzie chyba takie same w c4, mi padła pod maską i patrzyłem to jest bardzo podobna do tej w drzwiach ( na 2 piny ).
A6 C4 Avant 2.8 30V Quattro - jest
S4 C4 Avant 2.2 20V Turbo Quattro - było
S6 C4 Avant 2.2 20V Turbo ++ - jest
Awatar użytkownika
mas0n
Moderator
Moderator
Posty: 678
Rejestracja: 2013-09-23, 15:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: mas0n »

highzim, Ja mam od kierowcy dwa piny, od pasażera tylko jeden kabelek, a z tyłu to nie rozbierałem, ale gumka wygląda inaczej.
Dziwią mnie trochę te dwa kabelki od kierowcy. Połamaną sztuke rozebrałem, w środku oba piny i tak są ze sobą połączone. Ten drugi kabelek musi chyba przesyłać sygnał o otwartych drzwiach, tylko gdzie i po co :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”