[ ALL] Otwieranie klapy z pilota, podpięcie.

Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

[ ALL] Otwieranie klapy z pilota, podpięcie.

Post autor: adriang92 »

Siemanko :) Zachciało mi się otwierania klapy z pilota, siłownik już założony problem ze sterowaniem.. Sterownik c.z ma wyjście na bagaj sterowane masą. Więc na siłownik podany plus drugi kabelek pod wyjscie sterownika i nic nie rusza. Miernik wpięty w plus i kabel sterownika naciśniecie guzika i pojawia sie 12v na chwile, przytrzymanie 12v jest ciągle, a siłownika nie rusza.. Czyżby potrzebny był jakiś dodatkowy przekażnik? Na necie znalazłem jakieś tematy że bez tego nie ruszy.. Instrukcja nic o tym nie mówi. Także jaki przekażnik trzeba i jak to podpiąc?:P
Ostatnio zmieniony 2015-10-16, 01:07 przez adriang92, łącznie zmieniany 1 raz.
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

ja mam tak, że sterownik centralnego daje 12V i podłączyłem bezpośrednio do siłownika klapy
w fiescie żony centralka dawała jakieś 0,6V więc konieczny był przekaźnik

może to pomoże
http://audi-c4.pl/viewtopic.php?t=8710
a sprawdzałeś siłownik czy działa bezpośrednio z aku i skąd wziąłeś + na siłownik?
Ostatnio zmieniony 2015-10-15, 18:14 przez FAŁDZIK, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Niestety nie pomoże :) u mnie na wyjścia sterowania jest masa nie plus :) I to niestety sygnal masy majacy cos kolo 300mA. Ale juz wiem trzeba zastosowac zwykły przekaźnik odpalony sygnalem masy ze sterowania ktory poda dalej normalne +12 jutro jade kupic zwykły przekazniczek i bawimy sie dalej:p
ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer”