[Q] Stukanie z tyłu i pływanie / kołysanie auta.

marcin
Adept
Adept
Posty: 14
Rejestracja: 2012-02-26, 09:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: elblag

Post autor: marcin »

tak Koleżko, dokładnie te same. ja kupiłem odrazu z tym mocowaniem na trzy śruby,wiec u mnie obeszło się bez prasy.ale to jest dokładnie to. były dziwne stuki,i woziło buda.teraz mam spokój.
Awatar użytkownika
Art385
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 83
Rejestracja: 2012-07-07, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Art385 »

adriang92 pisze:J.A.G, Te co podałeś cieżko wymienić? bo tak jak widze u mnie juz średnio wygladają, więc kiedyś bedzie wywalić trzeba
Zakup części komplecik tulejek na 2 wahacze kupisz w okolicach ~300 może trochę więcej. Oddaj to do zakładu nie baw się sam w wyciskanie szkoda czasu z moimi się trochę czasu męczyli zapłaciłem 160 zeta czy jakoś tak.
U mnie dojechana była główna tuleja ale reszta była ok jak na wiek :E ale jak robić to całość co by już nie zaglądać :P
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Zakup części komplecik tulejek na 2 wahacze kupisz w okolicach ~300 może trochę więcej. Oddaj to do zakładu nie baw się sam w wyciskanie szkoda czasu z moimi się trochę czasu męczyli zapłaciłem 160 zeta czy jakoś tak.
U mnie dojechana była główna tuleja ale reszta była ok jak na wiek :E ale jak robić to całość co by już nie zaglądać
Tak tak napewno całość wyleci, nie ma sensu sie babrac dla jednej tulei zeby za jakiś czas znowu rozbierać :-P A wole sam zrobić, nie ufam juz ludziom, co zaprowadziłem gdzies to co innego spartolili.. Bedzie czas to sie pomęcze sam, przynajmniej zajecie bedzie, a jak juz wahacze wyrwe to przyajmniej sie je pryśnie :-P Taki jest zamysł ale co wyjdzie kto wie :-P
Awatar użytkownika
Art385
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 83
Rejestracja: 2012-07-07, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Art385 »

Ja zawiozłem (prasy nie mam) urąbane wahacze prosto z auta wyjęte + siatkę z tulejami co by sami nie ściągnęli i mnie nie skasowali jak za mokre zboże :E,aż 2 dni robili ale mają takie obłożenie, że im się zeszło. Jak odebrałem, kompleksowe czyszczenie złuszczonej powłoki fabrycznej ubytki tej powłoki uzupełnione gumą, na całość baranek i są jak nowe :)
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

I ja własnie planuje to samo zrobic :mrgreen: Tylko problem taki ze nie mam kanału, cielawe czy uda sie to bez niego wyrwać :?: Sąsiad ma i kanał i podnośnik no ale nie bedzie przeciez u niego stał tyle zeby farba wyschła :-P
Awatar użytkownika
Art385
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 83
Rejestracja: 2012-07-07, 14:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Lublin

Post autor: Art385 »

Bez kanału nawet nie podchodź, odkręcenie tego daje wiele frajdy :E czyścisz wahacz na to loctite, guma na ubytki na wszystko baran i za 3 h można zakładać
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

To juz plan na wakacje następne jest :mrgreen: Art385, dzięki :ok:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”