[ALL] jakie dobrac opony do felg z et 43

globi666
Adept
Adept
Posty: 33
Rejestracja: 2012-01-26, 21:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elblag

Post autor: globi666 »

Witam ponawiam swoj temat poniewaz juz o tym pisalem kupilem felgi z ET 43 opony to 245 45 R18 sa za wilekie obcieraja z przodu wogole stykaja sie z drazkiem kierowniczym i moje pytanie czy jak kupie opony 225 lub 215 40 bedzie gitara chodzi o auto A6 C4 2,5 Tdi czy felgi musze sprzedac dystans nie wchodzi w gre bo felgi juz sa na rowno z nadkolem
Ostatnio zmieniony 2012-03-20, 23:32 przez globi666, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
amoon
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-04, 08:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wieliczka

Post autor: amoon »

Gdy ja mierzyłem felgi 18' z oponą 225 45 18 ET 43 to miałem jakieś 2mm od drążka z jednej strony z a drugiej 4mm.
globi666
Adept
Adept
Posty: 33
Rejestracja: 2012-01-26, 21:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elblag

Post autor: globi666 »

to wystarczy???:) czy zalozyc 215??
:)
amoon
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2011-07-04, 08:33
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Wieliczka

Post autor: amoon »

Mnie osobiście taka odległość nie wydaje się za bezpieczna.
Ja te felgi z oponami mierzyłem w celu zakupu ale przez tą odległość zrezygnowałem z nich. Sprzedawca zaoferował że może przyciąć mi końcówkę drążka szlifierką kątową :shock: :shock:
deejay.ftb
Szwendacz filmowiec
Szwendacz filmowiec
Posty: 44
Rejestracja: 2011-09-20, 18:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Łosice / Marki

Post autor: deejay.ftb »

odgrzewajac kotleta: Ludy, co Wy chlopu do glowy ladujecie? Przeca napisal ze ma byc nisko a nie od wczoraj wiadomo ze jak uziemi auto fest to szybko ani komfortowo nie pojedzie a skoro szybko nie pojedzie to nie wpadnie tez w dziure przy duzej predkosci. I jakie, karwen, krawezniki? Predzej polamie zderzak niz wjedzie na taka przeszkode. Nadwozie, o ile fura nie jest pospawana gorzej od felg, tez podda sie dlugo po tym jak Ci sie Chlopaku znudzi jazda na glebie. Swoja droga, minal miesiac i ciekaw jestem niezmiernie czy posluchales 'glosow rozsadku' czy poszedles za swoja pierwotna wizja...

:zdrowko:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła i felgi”