Odpalenie silnika po zderzeniu z ciezarowka.

Wszystko co tyczy się silników sześciocylindrowych w układzie widlastym.
goudi98
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2016-12-21, 10:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rawa mazowiecka

Odpalenie silnika po zderzeniu z ciezarowka.

Post autor: goudi98 »

Witam z gory przepraszam za brak polsich znakow. w piateg 13-go zjezdzajac z autostrady ciezarowka doslownie wjechala mi w przod mojego auta..z przodu nic nie zostalo.. prawa podluznica zlozyla sie jak harmonia. ale planuje zrobic to autko. kocham ten model i ten samochod . mowa o silniki 2.8 v6 quattro. ful wyposazenie razem ze skorami. dlatego chce je doprowadzic do normalnosci choc wszyscy mi to odradzaja bo naprawa bedzie droga. ale wracaja cdo mojego pytania. przy uderzeniu byl zapalony silnik. po zderzeniu gdy wszystko sie uspokoilo silnik zgasl... nie wiem w ktorym momencie bo to byl jednorazowy szok. trzymajac auto juz w domu postanowilem je rozebrac. oprocz prawej podluznicy silnik jest ok procz peknietego kolo zebatego od rozrzadu i spadl pasek.. czy moglo sie cos stac z glowica? jak sprawdzic czy w dobrym polozeniu jest walek i czy jak dokupie to kolo to bede mogl sprawdzic czy silnik odpali? prosze o pomoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
maly81
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 266
Rejestracja: 2011-05-23, 08:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok /Sztabin

Post autor: maly81 »

zmień koło załóż pasek i sprawdz
100 C4 quattro 2.8
80 B3 1.8 75 KM
goudi98
Adept
Adept
Posty: 2
Rejestracja: 2016-12-21, 10:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rawa mazowiecka

Post autor: goudi98 »

kolego zmienie kolo zaloze pasek ale czy moge jakos sprawdzic w jakim polozezniu sa zawory a w jakim wal? zeby nie bylo atk ze sa zle ustawione zaloze kolo i niestety spotkaja sie zaworki z tlokiem
Awatar użytkownika
maly81
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 266
Rejestracja: 2011-05-23, 08:55
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok /Sztabin

Post autor: maly81 »

motylki na wałkach w lini poziomej ,większymi otworami do siebie,wał masz znak na kole i obudowie , 3 cyl w gmp, blokada w otwór czujnika wału
100 C4 quattro 2.8
80 B3 1.8 75 KM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki V6”