[A6 C4] Dziwny problem z Concert

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Darek.87
Adept
Adept
Posty: 1
Rejestracja: 2015-01-31, 11:35
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Podlasie

[A6 C4] Dziwny problem z Concert

Post autor: Darek.87 »

Witam jetem tu nowy więc przepraszam jak coś źle zrobię.

Mam taki dziwny problem z radiem concert. Zakupiłem niedawno a6 c4 z 1986r. Było tam radio audi Delta i grało ładnie z oryginalnymi głośnikami bose. Ale postanowiłem założyć zamiast Delty radio audi Concert bo wiadomo jak wygląda. I tu mam problem po podłączeniu radia ( wszystkich kostek czyli czarnej dużej i trzech małych kolorowych ) wszystko gra ślicznie. Ale po kilku godzinach od podłączenia ( te godzinny mijają na zgaszonym silniku i wyłączonym radiu w audi zaparkowanym pod pracą)przestaje grać, nadal reaguje na wszystko, włącza się wyłącza przerzuca stacje fm i słychać że płyta cd też się kręci, ale z głośników nie dochodzi żaden dźwięk. Nawet przy włączaniu radia nie słychać takiego piknięcia w głośnikach, cisza jak makiem zasiał. Ale jak postoi tak przez noc zgaszone to rano znowu gra normalnie ale tylko do momentu zapalenia silnika wtedy znowu milknie. Co dziwne próba ponownego odłączenia i podłączenia radia do samochodu nic nie daje. Jeśli radio przestało grac to nawet odłączeni i ponowne podłączenie wszystkich kostek nic nie zmienia radio nie daje dźwięku a po kilku godzinach nie wiem dokładnie ilu odżywa i znowu gra.A za każdym razem jak odpinam concert wrzucam z powrotem delte która gra bez zarzutów. Dodam że moje radio Concert ma przerobione podświetlanie tak aby było podświetlanie klawiszy mimo braku szyny kan a jedynym minusem jakie ma to to że wyłączało mi się w a4 97r co godzinę i trzeba było je ponownie włączyć bo to też chyba przez brak KAN i tam było inaczej podłączone .

Nie mam pomysłów na to co może stwarzać ten problem. Będę wdzięczny za każdą podpowiedz
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

uszkodzone radio.lub zle przerobione.rozumeimz e to concert na plyty z linia can.
popraw swoj profil bo w 86 roku c4 jeszcze nie bylo produkowane.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”