[100 C4] Problem z glosnikami

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
gregor1982
Adept
Adept
Posty: 12
Rejestracja: 2013-12-18, 19:53
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: dolnyslask

Post autor: gregor1982 »

pawel76 pisze:gregor1982 a gdy podłączyłes to radio i tył ci nie grał z tyłu to syczki w drzwiach grały chociaż?
nie nic nie gralo z braku czasu do dzisiaj tego nie ogarnelem gra tylko przod
Sharky
Adept
Adept
Posty: 25
Rejestracja: 2016-02-10, 11:15
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Tychy

Post autor: Sharky »

Z góry przepraszam za odkop, ale nie chciałem zakładać kolejnego tematu
Ogarnąłem dziś instalację aktywnych tylnych głośników bez przejściówki, ale gra mi tylko jeden głośnik i nie wiem, czy po prostu jest padnięty, czy to przez moją przeróbkę kabli.
Kable głośnikowe i masowe(spięte w jeden konektor) odciąłem i podłączyłem po kolorach prawy i lewy głośnik pod chinch i do radia(mam jvc z 3 parami rca) ale gra mi tylko prawy głośnik, a bezpieczniki są całe bo sprawdzałem oba
Ma ktoś pomysł jak sprawdzić głośnik?
Gerronimo
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2016-05-03, 15:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Malbork

Post autor: Gerronimo »

Nie mam pojęcia. Znając siebie pewnie podjechałbym do zaufanego mechanika ;)
Awatar użytkownika
Grzesiek_Cichy
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 467
Rejestracja: 2014-11-23, 20:40
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Brodnica

Post autor: Grzesiek_Cichy »

Sharky, wyjścia chinch są do wzmacniacza a nie do głośników....chcesz wymieniać końcówkę mocy? Na radiu masz przecież schemat...głośniki nie mają bezpieczników. Końcówka mocy bo wspomniałeś o radiu jvc więc tutaj ona ma odpowiednie kanały przód lewy i prawy, tył lewy i prawy. I tylko pod wyjścia głośnikowe się podłączasz....chinch zostaw jeśli nie zdążyłeś czegoś nadpalić... pod wyjścia na głośniki sprawdzasz dany głośnik. Prosty sposób zawsze najlepszy głośnik wyciągasz i sprawdzasz na krótko...jeśli działa problem tkwi w przejściu sygnału na głośnik i tutaj należy szukać winy....bądź nadpalony kanał końcówki. Taka prosta sprawa...
Ostatnio zmieniony 2016-05-03, 23:59 przez Grzesiek_Cichy, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”