[A6 C4] Zakup taniego radia

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
Awatar użytkownika
polsport
Adept
Adept
Posty: 36
Rejestracja: 2011-06-29, 22:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Śląsk Cieszyński

[A6 C4] Zakup taniego radia

Post autor: polsport »

Przymierzam się do zakupu radia - tanie bez wodotrysków i aby kolorystycznie pasowało do wnętrza. Nie jestem audiofilem i właśnie trafiłem na coś takiego
http://www.megapromo.pl/index.php?p1003 ... d84614366a
Co o takim samograju myślicie?
Ostatnio zmieniony 2011-07-11, 09:17 przez polsport, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Misiek90
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 65
Rejestracja: 2011-07-06, 16:20
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Jarosław

Post autor: Misiek90 »

Ja Ci powiem tak sam w lutym kupiłem A6-eczke:) Tez bez radia, ale zakupiłem sobie ori Delte CC idealnie pasuje do wnętrza (szer panela 22cm) a zamiast płyt podpina pod nią cokolwiek kupując to http://www.piloty.pl/TRACK66.html. Wszystko mam ładnie ukryte nic nie widać i mam podpięty pod niego MP3 wiec muzyki mam na full:) Co do Clariona nie znam tej firmy ale radio źle nie wygląda, ale na Twoim miejscu zastanowił bym się nad ori. U mnie wszystko czyli Radio +adapter + mp3 wyszło 250:) a Wygląd jest świetny:)
Audi 100 C4 Sedan
Audi 80 B2 Sedan
Audi 80 B3 Sedan
Obecnie - Audi A6 C4 Avant
W planach Audi S6 C5 Sedan:)
Awatar użytkownika
szybki-ens
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 411
Rejestracja: 2011-03-11, 10:58
Imię: Kamil
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1997
Silnik: inny
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: szybki-ens »

w tym samym przedziale cenowym kupisz jakiegoś Pionnera. Kiedyś miałem radio Pionnera i naprawdę spisywało się pod każdym względem. Jak kupiłem A6 siedziało tam radio JVC więc je zostawiłem a Pionnera oddałem wujaszkowi. Jest zadowolony z radia.
Było:
100 C3 1,8CC 90KM
A6 C4 2,5 TDI 140KM 6-gang quattro
A8 D2 2,8 193KM quattro
Toyota Corolla XI 1.6 Valvematic 132 KM
Volvo S80 D5 163KM
Jest:
Audi A5 Sportback 2,0 TDI 211KM


II V-ce Mister zlotu `12
Awatar użytkownika
pawellike
Mechanik
Mechanik
Posty: 146
Rejestracja: 2011-07-07, 07:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Sobolew

Post autor: pawellike »

Ja mam do sprzedania radyjko Pioneer na MP3 za 200zł gdyby ktoś chciał. Jeździ w moim Audi ale sprzedaję bo to radio za mną chodzi jak cień :P Jest w czwartym samochodzie już i mi sie nudzi ...
lipton
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 293
Rejestracja: 2011-05-31, 12:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: lipton »

polsport, DOC albo mad_max nie pamietam już sprzedaje nowe LG na a6 za 130zł ;) podświetlanie przycisków czerwone wyjście aux ;) ogólnie radio nie głupie naprawdę ;)
Obrazek
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

polsport, ja mam u siebie alpine 9870 - fakt faktem to radio ma biało zielone podswietlanie ,ale daje rade jakością dzwieku , ale jedno mnie w nim wkurza - brak tej cudownej gałki -włacznika /regulacji glosności z ori - to jest moim zdaniem rzecz którą powinni montować w nowych radiach (taką chowaną gałke ) gdzie można szybko wyłaczyć i właczyć radio.

I co niestety ori radia sa w jakiś tam zmyslny sposób ustawione pod ori głosniki a wsadzająć inne radio trzeba naprawde dużo pogrzebac żeby jakoś te glosniki grały (bo inaczej szybko wyzioną ducha ) - przy 3/4 podkreconego basu , glosność nie mogła przekraczać 1/3 bo głosniki normalnie pierdzialy .
No i co jest w ori radiu bardzo ładne - jego podswietlenie w nocy - żadne inne radio tak ładnie sie niekomponuje z deską
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
polsport
Adept
Adept
Posty: 36
Rejestracja: 2011-06-29, 22:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Śląsk Cieszyński

Post autor: polsport »

Dzięki za odzew.
W obecnej chwili mam oryginalną Deltę ale auto jest w wersji włoskiej i ma gniazdo zapalniczki na wysokości radia i oryginalnego tam nie wsadzę bo zasłania zapalniczkę i sterowanie lusterkami (w obecnej chwili jest tam włożone ale wygląda to rozpaczliwie i grają tylko przednie głośniki). Myślałem o zakupie taniego samograja bo nie mieszkam w aucie i nie mam bardzo wysokich wymagań ale z powodu gniazda zapalniczki jestem zmuszony szukać czegoś nieorginalnego - będę szukał dalej.
lipton
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 293
Rejestracja: 2011-05-31, 12:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: lipton »

polsport, a tą deltę bd chciał sprzedać czy coś ? masz do niej kod itd ? głośniki nie podłączone czy radio uszkodzone ?
Obrazek
Awatar użytkownika
polsport
Adept
Adept
Posty: 36
Rejestracja: 2011-06-29, 22:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Śląsk Cieszyński

Post autor: polsport »

Zrobię zdjęcia i wstawię - radio jest sprawne i mam kod do niego ( na wyświetlaczu jest mała plamka ale mi to w użytkowaniu nie przeszkadzało a tylne głośniki przy podłączeniu innego radia oczywiście grają).
Awatar użytkownika
Kamyk
Mechanik
Mechanik
Posty: 119
Rejestracja: 2011-04-10, 20:24
Imię: Kamil
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1996
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Avant
Trakcja: FWD
Skąd: Ostrów Maz
Płeć:

Post autor: Kamyk »

Kup sobie szeroką ramkę, koszt niewielki a montaż zajmuje max 2 godziny. Wtedy będziesz mógł śmiało włożyć Ori radyjko, tylko jest jedno ale, trzeba będzie od razu dorzucić zapalniczkę w tunelu środkowym.
Ostatnio zmieniony 2011-07-12, 13:58 przez Kamyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
polsport
Adept
Adept
Posty: 36
Rejestracja: 2011-06-29, 22:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Śląsk Cieszyński

Post autor: polsport »

Kamyk pisze:Kup sobie szeroką ramkę, koszt niewielki a montaż zajmuje max 2 godziny. Wtedy będziesz mógł śmiało włożyć Ori radyjko, tylko jest jedno ale, trzeba będzie od razu dorzucić zapalniczkę w tunelu środkowym.
Też nad tym myślałem ale czy ramka jest z kieszenią do której wsadzę radio bo obecnie trzyma się właściwie na gnieździe zapalniczki i sterowaniu lusterkami.
Stratę jednej zapalniczki może jakoś przeboleję bo między fotelami z tyłu mam drugą.
Jeśli ktoś ma taką ramkę kompletną na sprzedaż to poproszę o kontakt.
Załączniki
radio.jpg
radio2.jpg
Awatar użytkownika
Domel
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 70
Rejestracja: 2011-06-08, 17:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nałęczów

Post autor: Domel »

Ja osobiście polecam alpiny, teraz najniższy model kupi się poniżej 400zł, ma mp3, ma usb, podstawowe regulację i wystarczy.
Miałem jvc, pioniery i jakoś mnie nie przekonały, jvc padały dość szybko, pioniery wydawały się mało solidne dlatego zostałem przy alpinie bo kiedyś w hondzie miałem.
Odtwarza muzykę ładnie, nie przerywa, nie przeskakuje. Wygląda też całkiem przyzwoicie, pasuje czerwone podświetlenie do reszty.
Dodek
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 794
Rejestracja: 2011-06-20, 15:43
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: c.k
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: Dodek »

polsport, z tego co widze to gamma cc - nie delta

a jak bedziesz kupował radio , jakie by nie było kup z regulacją głosności gałką - naprawde to mega udogodnie
AEL INSIDE
Awatar użytkownika
kornikbp
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 784
Rejestracja: 2011-07-10, 17:07
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Biała Podlaska

Post autor: kornikbp »

SONY CDX GT930UI

Spotkał się ktoś z tym cudem? Model niestety niedostępny w internetowej sprzedaży jako nowy(chyba że gdzieś w fizycznym sklepie car-adio na półce)

Obrazek

Obrazek



przykladowa aukcja:
http://allegro.pl/sony-cdx-gt930ui-idea ... 39356.html

zależy mi na usb, aux, wygodnym przeglądaniu i wybieraniu utworów z folderów, no i przede wszystkim dźwięku który bede mogl sobie poustawiac(m. in wyjscie na suba)

warto się napalać?
Ostatnio zmieniony 2011-12-31, 14:45 przez kornikbp, łącznie zmieniany 2 razy.
A6 C4 2,8 AFC Quattro Manual USA
A6 C4 2,5 AEL Quattro Nogaro Blue
A6 C4 2,5 AEL Silver Wolf Car Hi-fi demo-car
V8 D11 3,6PT Quattro Automatic
Awatar użytkownika
Cyzio
Mechanik
Mechanik
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-16, 17:10
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: SE/Nowy Sącz

Post autor: Cyzio »

Ja od siebie mogę polecić radyjko Pioneer DEH 23xx, cena przystępna, zakres regulacji duży, USB, AUX, mam dopiętą skrzynie ze wzmacniaczem i gra spoko ;)
Nie należę do typowych audiofili ale za tą kasę jak najbardziej warte swej ceny.

http://www.skapiec.pl/site/cat/35/comp/1482789
II V-ce Mister zlotu `13
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”