[A6 C4] Głośniki w tylnej półce nie grają

Subwoofery, skrzynie, głośniki, radiootwarzacze, nawigacje GPS, radia CB.
glockDS
Adept
Adept
Posty: 34
Rejestracja: 2017-01-26, 14:13
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: wwl

[A6 C4] Głośniki w tylnej półce nie grają

Post autor: glockDS »

Witam, pacjent A6 C4 sedan z radiem Audi concert 1. Zdechły mi ori głośniki NOKIA ze wzmacniaczem w tylnej półce, więc zakupiłem drugie, tyle że się zgapiłem i są to głośniki bez wzmaka i nie grają po wpięciu w fabryczną kostkę. Wtem pytanie czy taki adapter:

http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a ... 06153.html

załatwi sprawę czy trzeba bardziej kombinować?

Dzięki z góry za pomoc! Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony 2017-11-14, 14:24 przez glockDS, łącznie zmieniany 1 raz.
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

adapter nie załatwi sprawy, przełóż wzmacniacze ze starych głośników i będzie ok
poza tym taki adapter stosuje się jak zmieniasz radio na niefabryczne a nie głośniki, no i ten co podałeś to jest o kant d... rozbić, jak już to polecałbym taki
http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-tt-t ... ule_id=201
Awatar użytkownika
GSF
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-16, 15:03
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bogatynia

Post autor: GSF »

Podepnę się pod temat. U mnie w półce też głośniki kończą żywot i pytanie co mi potrzebne żeby wymienić je na inne. W samochodzie jest system Bose.Pod tylną półką jest czarne pudełko( wzmacniacz?) do którego przychodzą przewody od głośników. W aucie zamontowana stacja multimedialna Kenwood KVT (centralka w bagażniku). W tych głośnikach Bose są inne ohmy??
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

GSF, same głośniki niczym się nie różnią od zwykłych, moim zdaniem różnica jest w jakości samego zasilacza
Awatar użytkownika
GSF
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2015-10-16, 15:03
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Bogatynia

Post autor: GSF »

FAŁDZIK pisze:GSF, same głośniki niczym się nie różnią od zwykłych, moim zdaniem różnica jest w jakości samego zasilacza
Ale jak z ich wymianą na inne?? Wywalam z pod maskownic te które są, kupuję jakieś nowe elipsy które spasują się z ori obudową podpinam po kablach tak jak były te poprzednie i zagra??
FAŁDZIK
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 390
Rejestracja: 2011-06-08, 15:42
Imię: Marcin
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1995
Silnik: 2.5TDI 140KM (AEL)
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Przemyśl
Płeć:

Post autor: FAŁDZIK »

musiałbym zobaczyć jak to dokładnie u Ciebie wygląda, ale chyba powinno grać, tylko że elipsy ci się nie zmieszczą bo jest tam jeszcze niskotonowy, ja np. wpakowałem tam przednie głośniki z A6 C6, ale było troszkę rezania
ja chciałem to zrobić najniższym kosztem, dlatego kupiłem głośniki z A6 C6, za które zapłaciłem 30 zł z przesyłką, jak dysponujesz większym budżetem to możesz kupić jakieś firmowe, nowe głośniki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio, GPS, CB”