[ALL ] zaworek regulacji temperatury cieknie

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii forum a powinno być w dziale "Techniczne"
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

[ALL ] zaworek regulacji temperatury cieknie

Post autor: adriang92 »

siemka. Ostatnimi czasami zacza mi uciekac plyn przez zaworek regulacji temp na podszybiu przy nagrzewnicyObrazekUploaded with ImageShack.com do tego slabo teraz grzeje dopiero jak na hi sie ustawi to zaczyna cieplejsze lecieć a tak to ledwo cieple. I pytanie da sie to jakos zregenerowac czy szukac innego? nowego raczej nie znajde ; p A dosc sporo ucieka
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

J.A.G, Dzięki wielkie :ok: A wiesz może jak z jakością tego? I Czy jest sens dawać dwa razy tyle za meyle? :-P
Awatar użytkownika
J.A.G
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 2519
Rejestracja: 2011-06-20, 19:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: podlaskie

Post autor: J.A.G »

Naprawdę nie wiem, u mnie na szczęście poprzedni właściciel to wymienił na część z ASO...
Zerknij na AKP, tak mi się wydaję, że kiedyś ktoś coś tam pisał ale czy o jakości to nie pamiętam.

[ Dodano: 2013-11-04, 21:52 ]
Zapytaj czy to przypadkiem nie oryginał
http://www.motointegrator.pl/produkty/2 ... a0-819-809 Lepiej dorzucić jak ori, ew brać ten tani, dostęp dobry jak pocieknie za 3-4 lata to i tak się opyla :-/
AUDI 80 1.9D - było
AUDI S6 2.2 Turbo - jest

Mister zlotu `13
Awatar użytkownika
Key100l
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 640
Rejestracja: 2012-08-11, 08:06
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Stara Ruda ;)

Post autor: Key100l »

mi ostatnio się to cudo rozpadło... Płyn leciał i nie grzało wcale... Przez to gówno niepotrzebnie wymieniłem nagrzewnice która była rok temu wymieniana. Ja zrobiłem tak skleiłem to klejem patexa i w 3 miejscach dodatkowo wkreciłem śrubki ;) nie ma opcji żeby to puściło ;)
Awatar użytkownika
adriang92
Guru
Guru
Posty: 1310
Rejestracja: 2011-06-20, 14:52
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Zbędowice

Post autor: adriang92 »

Key100l, Ja zapewne kupie nowy najwyżej ten stary rozbebesze zobaczyć co w środku :mrgreen: Skoro dostępne są nowe to zajade do mojego uluionego sklepu to pewnie mi ściągnie po kosztach :lol: Jeszcze bagnet musze kupić, nowego znaleśc tak samo nie moge aaby do jakiś małych r4 albo diesli..
marcin.pl1
Adept
Adept
Posty: 7
Rejestracja: 2013-10-22, 20:09
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: lublin / bychawa

Post autor: marcin.pl1 »

witam. podczepie sie pod temat żeby nie zakładać nowego. mam odłączony ten biały przewód podcisnienia i zaślepiony przez poprzedniego wlaściciela. jak podłącze do tego zaworka to nie mam ogrzewania, jak jest zaślepiony to ogrzewanie jest normalnie. co jest nie tak i co musze wymienic zeby było dobrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”