[A6 C4] Szybkie spuszczanie paliwa z baku

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii forum a powinno być w dziale "Techniczne"
Awatar użytkownika
szybki-ens
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 411
Rejestracja: 2011-03-11, 10:58
Imię: Kamil
Moje Audi: Inne
Rok produkcji: 1997
Silnik: inny
Nadwozie: Sedan
Trakcja: FWD
Skąd: Suwałki
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Płeć:

Post autor: szybki-ens »

Paluch85 pisze:audi 100 C3
miałem 1,8 bene to właziło pod korek 104 litry :)
Było:
100 C3 1,8CC 90KM
A6 C4 2,5 TDI 140KM 6-gang quattro
A8 D2 2,8 193KM quattro
Toyota Corolla XI 1.6 Valvematic 132 KM
Volvo S80 D5 163KM
Jest:
Audi A5 Sportback 2,0 TDI 211KM


II V-ce Mister zlotu `12
Awatar użytkownika
lukasz89
Adept
Adept
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-25, 13:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gołdap

Post autor: lukasz89 »

Ogólnie to jeśli dbasz o auto to nie warto nim na granice latac, predzej czy pozniej i tak cos Ci w nim rozwala, polamia lub zniszcza. Kazdy jest potencjalnym przemytnikiem wiec bryke beda Ci rozkrecac i skrecac, plastiki beda przez to porysowane, wnetrze bedzie skrzypiec ogolnie lipa na maxa, kup passata b3 w kombi za 2 koła, bak ponad 100l i nie szkoda go na tluczenie ;) sie zwroci szybko.
hubi2143
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 11:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: olsztyn
Podziękował: 1 raz

Post autor: hubi2143 »

Paliwo liczysz po 3 zł, nie zapominaj ze KAZDY musi placic ruskim celnikom 35zł, inaczej nie pojezdzisz tam po paliwko:) Jeszcze jedna sprawa, na tym pozwoleniu jak szmuglujesz COŚ w paczuszkach to w razie wpadki od razu je tracisz.
-u nas nie placi sie 35 zi tylko 100rubli czyli ok 11zl.

Ogólnie to jeśli dbasz o auto to nie warto nim na granice latac, predzej czy pozniej i tak cos Ci w nim rozwala, polamia lub zniszcza. Kazdy jest potencjalnym przemytnikiem wiec bryke beda Ci rozkrecac i skrecac, plastiki beda przez to porysowane, wnetrze bedzie skrzypiec ogolnie lipa na maxa, kup passata b3 w kombi za 2 koła, bak ponad 100l i nie szkoda go na tluczenie sie zwroci szybko.
-wcale nie musisz im pozwolic rozkrecac jesli jedzies na pusto i wiesz ze nie masz fajek i ja im nie pozwilisz to nie mogo ci nawet srubki ruszyc
Awatar użytkownika
lukasz89
Adept
Adept
Posty: 31
Rejestracja: 2012-02-25, 13:11
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gołdap

Post autor: lukasz89 »

Moga ale wtedy musza Ci wydac protokol kontroli szczegolowej lub gdy bedziesz wyjatkowo uparty to zatrzymuja auto do ekspertyzy ;)
hubi2143
Adept
Adept
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-18, 11:50
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: olsztyn
Podziękował: 1 raz

Post autor: hubi2143 »

lukasz89 pisze:Moga ale wtedy musza Ci wydac protokol kontroli szczegolowej lub gdy bedziesz wyjatkowo uparty to zatrzymuja auto do ekspertyzy ;)
ostatnio zrobolem sie uparty i oburzeni odchodza z kwitkiem chetni do rozbierania to oni sa tylko poskldac to brak im juz zapedu
Awatar użytkownika
Rikimaru
Mechanik
Mechanik
Posty: 220
Rejestracja: 2011-03-12, 10:18
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Elbląg

Post autor: Rikimaru »

To mi Polski celnik mówi proszę podnieść kanapę, ja na to, że nie dam rady, bo jest przykręcona na dwie śruby, a celnik znowu swoje a ja swoje to dał spokój z kanapą.

To wtedy przyczepił się do tylnego oparcia, kazał położyć, ja znowu mówię, że nie dam rady bo jest na stałe.

Prawdziwy idiota z tego celnika podszedł do mnie z takim podejściem jakim nie wiadomo jakim był przemytnikiem czy przestępca, ogólnie bardzo niemiły gość. :evil:


je nie płaciłem 100 rubli za wyjazd ale miałem ubaw jak ruska celniczka oglądała moje papiery a tam nie było rubli i udało mi się wyjechać nie płacąc :-P
Los się musi odmienić
Paluch85
Adept
Adept
Posty: 3
Rejestracja: 2012-09-08, 21:16
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nowy Staw

Post autor: Paluch85 »

To jak jest z tymi zbiornikami w C4? maksymalnie 84 ltr.? chyba ze sa jakies wersje silnikow w C4 z wiekszym bakiem.
Awatar użytkownika
GTR34
Adam Horch
Adam Horch
Posty: 1507
Rejestracja: 2011-06-26, 20:17
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Chełm

Post autor: GTR34 »

Paluch85 pisze:chyba ze sa jakies wersje silnikow w C4 z wiekszym bakiem.
Nie ma. Mi się raz udało wlać równe 85 ltr pod sam korek.
lipton
C4 Autorytet
C4 Autorytet
Posty: 293
Rejestracja: 2011-05-31, 12:38
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Rzeszów

Post autor: lipton »

quattro 75L ;)
odnośnie spuszczania paliwa to jak wymieniałem zbiornik paliwa to odłączyłem wąż od powrotu i nagrzany silnik po trasie ok 50km bo tyle miałem do warsztatu to bardzo szybko ropka zeszła ;)

a co do kanapy to miałem do samo... później niemiła pani pukała rączką od śrubokręta w drzwi i po uwadze żeby sobie w głowę puknęła zostałem skierowany na osobistą :-P tam mili panowie się zapytali czy coś przy sobie mam ja powiedziałem że nie mam i mogłem pojechać nie wiem jak to się stało ale auta na kanał nie chcieli brać
Ostatnio zmieniony 2012-09-10, 14:20 przez lipton, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”