[lewarek] - pomoc

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii forum a powinno być w dziale "Techniczne"
PIATEK
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 97
Rejestracja: 2011-06-20, 15:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfice

[lewarek] - pomoc

Post autor: PIATEK »

Panowie na pewno któryś z Was posiada/użytkuje lewarek samochodowy typu "żaba" o taki - http://alejka.pl/podnosnik-samochodowy- ... -tony.html .
Mam problem, dostałem za nieduże pieniądze bardzo podobny używany, lekko przeciekający ale podnosił. Uznałem, że go rozbiorę, wyczyszczę, wymienię o ringi na nowe, nowy olej i odmaluje. Tak zrobiłem, składałem nawet ze schematem który znalazłem na necie Obrazek . Wszystko ładnie, pięknie tylko zrobił się problem. Lewarek mówiąc krótko i dosłownie niema siły, nie podnosi nawet swojej łapy, sam tłok bez uzbrojenia idzie, pracuje prawidłowo ale jak już dostaje jakie kolwiek obciążenie to już się nie rusza. Podejrzenie moje pada na kulki które są trzy i każda inna (na rysunku wyżej, widnieją jako jednakowe) mogłem coś namieszać i nie tu wsadzić gdzie powinny być dana wielkość. Panowie pomocy, bo szkoda mi wywozić go na złom a zwłaszcza że trochę pracy w niego włożyłem, może mieliście podobny przypadek.
Awatar użytkownika
martinez
Audi Mastah
Audi Mastah
Posty: 700
Rejestracja: 2011-06-20, 17:05
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Nowogard

Post autor: martinez »

jak bedziesz kiedys jechał do szczeta, pamietasz mojego kolesia na Struga ???? weź ten schamacior moze On ci pomoże.
Moderator Facebookowy Nie dyskutuj z idiotą !!!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..
PIATEK
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 97
Rejestracja: 2011-06-20, 15:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfice

Post autor: PIATEK »

Najlepiej żeby gdzieś dorwać podobny lewarek i móc go rozebrać i pomierzyć kuleczki.
Awatar użytkownika
Butterbean
Administrator
Administrator
Posty: 3585
Rejestracja: 2011-03-10, 13:41
Imię: Tom
Moje Audi: A6 C4
Rok produkcji: 1997
Silnik: 2.8E 193KM (ACK)
Nadwozie: Avant
Trakcja: quattro
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Post autor: Butterbean »

PIATEK, wtedy bedziesz mial dwa na czesci hehe.jak juz calkowicie nie bedziesz mogl tego ogarnac to ja u siebie mam kolege co zajmuje sie zawodowo hydraulika silowa.musialbys wtedy wyslac mi ten silownik.bez ramy stelarza podpor i kolek.sam silownik.
sprzedaż częsci używanych-
telefon :[/b] 507-36-44-99
jedyny aktualny numer telefonu.

formularz zamowienia

Mój OLX


(I will always remember ....) to juz 7 lat. :(

albo grubo albo wcale...
PIATEK
Czeladnik
Czeladnik
Posty: 97
Rejestracja: 2011-06-20, 15:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Gryfice

Post autor: PIATEK »

no własnie nie dwa, bo jak umiejętnie się go rozbierze (na opuszczonym) to nie wyleje się za dużo oleju:P nie chciałbym go nigdzie wysyłać bo to przerośnie cenę nowego podnośnika :cry:

[ Dodano: 2012-02-21, 08:19 ]
W końcu doszedłem, lewarek działa i podnosi ekstra, jeszcze zostało mi do złożenia małe kółka nie mam jednego wianuszka poziomego, no i drążek podnoszący zabezpieczyć przed obiciem. Foto z wczoraj, akurat kolega wjechał do mojego garażu.To jeszcze nie max możliwości bo właściciel auta się już bał :lol:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2012-02-21, 08:41 przez PIATEK, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”