Opłacalność naprawy samochodu

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
ostr
Adept
Adept
Posty: 4
Rejestracja: 2019-06-11, 07:29
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Opłacalność naprawy samochodu

Post autor: ostr »

W sieci można znaleźć sporo względnie dobrych rocznikowo aut, tyle tylko, że po jakiś dzwonach czy innych dachowaniach. Pytanie o kwestie zwiazane z zakupiem oraz naprawą: oraz czy warto waszym zdaniem się w to bawić?
piters
Adept
Adept
Posty: 8
Rejestracja: 2019-03-23, 10:01
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Warszawa

Post autor: piters »

Wiele zależy od zasobności portfela. Jeżeli mowa o warsztatach samochodowych, to wyposażone są one w taki sprzęt przy pomocy którego mogą naprawić w zasadzie każdą usterkę.
Z drugiej strony pojawia się pytanie: po co? Czy to będzie racjonalne pod względem ekologicznym? No właśnie, trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy to się po prostu opłaca.
Zachęcam jeszcze do sprawdzenia pod niniejszym linkiem: https://mamauto.pl/kiedy-naprawa-samoch ... oplacalna/
Witryna na której można znaleźć trochę więcej info z tego zakresu.
Ostatnio zmieniony 2020-05-11, 14:40 przez piters, łącznie zmieniany 1 raz.
void
Mechanik
Mechanik
Posty: 138
Rejestracja: 2012-10-31, 15:12
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Pomorskie

Post autor: void »

Wszystko zależy od uszkodzeń i osoby, która będzie przeprowadzała naprawę.

Sam kupił bardzo delikatnie uszkodzony samochód - wymiana błotnika, prostowanie maski etc. i oczywiście koszta malowania i przy okazji inne tematy zrobione. Gdyby zsumować taniej wiele nie wyszło, ale stan i historia oraz wyposażenie, a także nietypowa konfiguracja zdecydowanie zrekompensowały.
Tonyb
Adept
Adept
Posty: 32
Rejestracja: 2012-11-26, 19:46
Imię:
Moje Audi: -
Silnik: -
Nadwozie: -
Trakcja: -
Skąd: Białystok

Post autor: Tonyb »

Zgadzam się z kolegami, do tego warto spojrzeć na dodatkowe rzeczy takie jak: stan wnętrza, silnik czy jest quattro czy nie. Generalnie w c4 chodziły często rzadkie wersje wyposżenia więc to też warto wziąc pod uwage. Jak wersja bieda + duży dzwon to ja bym omijał
przymetrze.pl
takeit24.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”